NOWOŚĆ

Zabiegi oryginalnej, certyfikowanej Endermologie LPG w Angel Factory zyskują w tym roku zupełnie nowe oblicze. Ten niewątpliwy evergreen medycyny estetycznej, będący najpopularniejszym zabiegiem mającym na celu wyszczuplanie, ujędrnianie, modelowanie sylwetki i walkę z cellulitem posiada teraz całkowicie nowe, unikatowe urządzenie – Endermologie LPG Alliance. Po 10 latach producent wprowadził całkowicie nowy patent, w którym głównymi nowościami są: jedna integrująca dotychczasowe działanie głowica – znacząco pogłębione działania, a przede wszystkim: trzykrotnie szybsze efekty, zauważalne już po trzecim zabiegu!!!

Nowatorska technika pracy bazująca na wykorzystaniu izometrycznego napięcia mięśni sprawia, że rezultaty zabiegów endermologii są jeszcze bardziej zauważalne, natomiast procedura zabiegowa zwiększa ogólną wydolność organizmu i sprawia, że ciało łatwiej poddaje się modelowaniu. Gdzie tkwi sekret tej techniki? Otóż wykorzystujemy w niej specjalne pasy, (ewentualnie kosmetolog szczegółowo instruuje Pacjenta). ma to na celu odpowiednie ułożenie ciała i wywołanie reakcji mięśniowych w taki sposób, że w tych obszarach, które będą poddawane modelowaniu, mięśnie będą naprężone.
Dzięki temu, tłuszcz wyraźniej separuje się od mięśni, a kosmetolog ma w efekcie prostszy do niego dostęp. Zabieg staje się dzięki temu bardziej efektywny. Nie do przeoczenia jest też walor pobudzający Twoje ciało do ćwiczeń – kosmetolog pracuje nad Twoją sylwetką, a Ty wykonujesz ćwiczenia!
Inna nowość w procedurach endermologii stosowanych w Angel Factory to specjalna grupa zabiegów dedykowana mężczyznom. Nie tylko technika pracy na ciele jest nieco odmienna od tej na kobiecej sylwetce, ale też dla poprawy samopoczucia i komfortu Pacjenta przygotowaliśmy specjalne, dopasowane do męskiej sylwetki endermowear’y. Techniki izometryczne dla mężczyzn są szczególnie atrakcyjne – zabieg kosmetologiczny zyskuje bowiem w pewnym obszarze wymiar treningowy.

Zalety zabiegu

O zaletach endermologii, jednego z najstarszych i najbardziej sprawdzonych zabiegów dedykowanych modelowaniu sylwetki, jej ujędrnianiu, poprawie kondycji skory, usuwaniu cellulitu czy wyszczuplaniu nie trzeba już chyba nikogo przekonywać.
To jedna z najdelikatniejszych, ale jednocześnie najskuteczniejszych metod, dzięki którym możemy znacząco poprawić ogólną kondycję skóry, wykonturować sylwetkę czy przeprowadzić skuteczne usuwanie cellulitu..
Nie musimy przy tym decydować się na inwazyjne zabiegi, czy korzystać z nowatorskich metod laseroterapii. Ogromnym atutem endermologii poza jej oczywistą skutecznością jest też percepcja tego zabiegu przez Pacjentów. Jest to przecież procedura relaksująca, przyjemna, bezpieczna  pewna.

Efekty usuwania cellulitu

Efekty Endermologii LPG Alliance są naprawdę wyraźnie, zauważalne i można powiedzieć – spektakularne. Oczywiście spełnić należy ku temu kilka warunków. Endermolab Alliance LPG zapewni Wam wtedy doskonałe efekty.  Po pierwsze zalecamy korzystanie wyłącznie z oryginalnych urządzeń Endermologie LPG (które oferujemy w Angel Factory), które w rękach doświadczonego, profesjonalnego i na bieżąco poznającego nowe procedury kosmetologa potrafią działać cuda.
Poza tym zabiegi endermologii należy wykonywać regularnie w seriach kilkunastu zabiegów a terapię powtarzać co kilka miesięcy w celu podtrzymania efektów. Kolejnym elementem, który sprzyja podniesieniu efektywności endermologii jest regularna zbilansowana dieta, przyjmowanie dużej ilości płynów i choćby minimalna aktywność fizyczna.
Jeżeli te wszystkie warunki zostaną zachowane możecie spodziewać się rezultatów terapii w postaci:
– ujędrnionej skóry,
– redukcji lub likwidacji cellulitu,
– wymodelowanej, wyszczuplonej sylwetki.

Szczegóły zabiegu

Przed zabiegiem endermologii każdorazowo otrzymujesz specjalny strój (endermowear), którego będziesz używać podczas zabiegów. Strój możesz zabierać po zabiegach ze sobą, lub przechowywać w Klinice.
Jest on nieodzowny do zabiegu. Endermologia jest masażem, a specyfika konstrukcji stroju ułatwia poślizg rolek urządzenia na Twoim ciele. Dzieki temu usuwanie cellulitu jest jeszcze skuteczniejsze.
Czym endermologia różni się od zwykłego masażu? Przede wszystkim jest masażem kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe. Po drugie wykorzystuje, w odróżnieniu od tradycyjnego masażu dobroczynną siłę podciśnienia. Redukcja cellulitu przez podciśnienie!
Kosmetolog przesuwa głowicę powodując wyodrębnienie fałdy skóry pod wpływem podciśnienia. Skóra układająca się w  kształt fali, rolowana jest przez elektronicznie sterowane rolki.
Rolki te maksymalizując efektywność zabiegu poruszają się wewnątrz głowicy ruchem obrotowym oraz przesuwają się względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
W zależności od wyboru poziomu programu działanie to uzupełniane jest ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest ustawiana każdorazowo pod kątem oczekiwanych efektów zabiegu takich jak redukcja cellulitu, ale też wytrzymałości na ból Pacjenta.
Ugniatanie skóry w różnych kierunkach i tempach powoduje pobudzenie krążenia,  przyspieszenie metabolizmu i stymuluje skórę do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych w tym produkcji elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry i zabieg na cellulit staje się efektywny.
Układ limfatyczny pełni podczas zabiegu funkcję „transportera” – to poprzez niego usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze.
Na ogół zwykliśmy mówić o podstawowych, klasycznych rodzajach endermologii:
Endermologia LPG –  Sylwetka gynoidalna (40 min.)
Połączone oddziaływanie technik LPG Roll’in i Roll’out sprzyja wyszczupleniu i ujędrnieniu skóry. Dodatkowo oddziaływanie techniki LPG Roll’up harmonijnie modeluje ciało i wygładza cellulit. To świetny zabieg na cellulit.
Endermologia LPG – zabieg wyszczuplający (40 min.)
Technika nazywana inaczej LPG Roll’in. Stymuluje adipocyty, aktywując uwalnianie tłuszczu, w obszarach, gdzie jest zdeponowany. Endermologia aktywuje też produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia skóry. Ponadto, pozwala w sposób trwały wygładzać skórę objętą cellulitem.
Endermologia LPG – zabieg antycellulitowy (40 min.)
Dedykowana specjalnie do walki z cellulitem technika Roll’up umożliwia stopniowe wygładzenie skóry objętej pomarańczową skórką i uzyskanie widocznego polepszenia jakości skóry.
Endermologia LPG – zabieg ujędrniająco-modelujący (40 min.)
Technika LPG Roll’out połączona z sekwencyjną stymulacją to ekskluzywny zabieg którego celem jest widoczne optyczne odmłodzenie skóry na ciele. Głowice i ich praca oddziałują bezpośrednio na fibroblasty, aktywując je do wytwarzania kolagenu i elastyny. Odbudowa skóry od wewnątrz daje błyskawiczny i wyraźnie widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia. Po prostu – endermologia 🙂
Endermologia LPG – zabieg dla mężczyzn (40 min.)
Endermologia to nie tylko domena kobiet. To zabieg doskonały dla mężczyzn, szczególnie jeśli korzystamy z nowych, opisanych wyżej procedur dla mężczyzn wykorzystujących napięcia izometryczne mięśni. To specyficzne połączenie zabiegu estetycznego, poprawiającego wygląd i jakość skóry z lekkim izometrycznym treningiem.
Typowe dla mężczyzn zasoby tkanki tłuszczowej ulegają na skutek endermologii zmniejszeniu i wyszczupleniu, czemu towarzyszy ujędrnienie skóry. Leczenie cellulitu nie dotyczy Panów – ale ujędrnianie skóry – oczywiście, że tak!

Wskazania pozabiegowe

Endermologia daje długotrwałe i wyraźnie widoczne efekty terapeutyczne, jak skuteczne leczenie cellulitu. Jednak, aby osiągnąć ich optymalny poziom należy pamietać o kilku wskazaniach pozabiegowych w istotny sposób zwiększających efektywność zabiegów. Nalezą do nich przede wszystkim
– zbilansowana zdrowa dieta,
– przyjmowanie dużej ilości płynów – ok. 2,5 l dziennie,
– włączenie do trybu życia ćwiczeń fizycznych, choćby w minimalnym zakresie.
Dzieki takiej skojarzonej terapii domowej i gabinetowej likwidacja cellulitu odniesie oczekiwany rezultat.

Wskazania

Endermologia posiada bardzo szeroką gamę wskazań:
– likwidacja cellulitu i terapia wyszczuplająca,
– wygładzanie i ujędrnianie skóry,
– modelowanie i konturowanie sylwetki,
– poprawa kondycji skóry po odchudzaniu,
– leczenie obrzęków,
– stymulowanie unaczynienia,
– poprawa krążenia krwi i limfy,
– detoksykacja organizmu,
– rozluźnianie napiętych mięśni.

Przeciwwskazania

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu endermologii są:
– ciąża,
– żylaki,
– aktywna choroba nowotworowa.