Zielono nam! Czas na wiosenną odnowę!


Zielono nam! Czas na wiosenną odnowę!

Wiosna to czas na wszelką odnowę. Strząsamy z siebie resztki zimowych miesięcy, łakniemy słońca i snujemy nowe plany – bo wiosna to czas na nowe, lepsze, witalne! A skoro tak, to również doskonała okazja, żeby swojej skórze sprezentować wiosenny zastrzyk energii i piękna!
W Angel Factory Aesthetic Body Clinic mamy zabieg, który idealnie nadaje się właśnie na ten wiosenny nowy początek – HD PRP Magellan – zabieg gruntownie odświeżający i odżywiający skórę.

TYLKO TERAZ DRUGI I KOLEJNE OBSZARY AŻ DO 70% RABATU 

Niepodważalnym atutem zabiegu wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym Magellan jest jego stuprocentowa naturalność – jedyny materiał, który wykorzystywany jest podczas zabiegu to Twoja własna, odwirowana w sterylnych warunkach, w obiegu zamkniętym krew. Zabieg nazywany nieco niesprawiedliwie i mrocznie „wampirzym liftingiem” to prawdziwe dobrodziejstwo dla zmęczonej i zwiotczałej skóry. Odżywia, odmładza, eliminuje zmarszczki i nadaje skórze witalności. Po nim Twoja skóra zyska nowa energię i siłę do przebudowy i odnowy.

Co bardzo ważne zabiegi PRP Magellan to doskonały sposób nie tylko na odmłodzenie twarzy – ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym daje rewelacyjne efekty w odmłodzeniu każdej partii ciała, dodatkowo wspomaga odbudowę skóry na przykład po zabiegach liposukcji, ale też jest rewelacyjną metodą na poprawę swojego życia intymnego – to niewątpliwy hit wśród zabiegów ginekologii estetycznej i regeneracyjnej!

A zatem jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego cudownie regenerującego zabiegu zajrzyjcie na naszą stronę, HD PRP Magellan, gdzie zasięgniecie informacji o szczegółowych wskazaniach i przebiegu zabiegu osoczem bogatopłytkowym lub sprawdźcie nasze ceny i skontaktujcie się z ekspertami Angel Factory: recepcja@angelfactory.pl lub 661 252 755.


TAGI:
Scroll to Top
 
661 252 755 recepcja@angelfactory.pl